Výtvarné dílny doma

Milí pionýři, přátelé a kamarádi, ….
Vzhledem ke skutečnosti, že nouzový stav nemá konce a zatím na něj není ani vidět, rozhodli jsme se nabídnout vám jako náhradu za dílny „výtvarné balíčky“.

Co si pod tím můžete představit?
Některé plánované dílny nebudeme realizovat v klubovně, ale vy sami doma. Od nás dostanete příslušný materiál dle vašeho barevného výběru (pokud to bude činnost umožňovat) a podrobný postup – to vše za cenu dílny 50Kč člen naší PS, 100Kč nečlen, ve výdejním okénku v naší klubovně.

Pak už jen samostatně pracujete dle návodu.

Váš konečný výrobek vyfotíte a pošlete ho přes nějakou vymoženost
dnešní doby: email, whatsapp, messenger na danou adresu či telefonní číslo. My pak dáme výrobky dohromady a ukážeme všem, co jsme dokázali, na skupinovém facebooku.

Je to nabídka!!
Potřebujeme vědět, zda máte zájem, abychom to mohli rozjet.
Prosím o zaslání SMS či jiné zprávy: mám zájem o VV balíčky + podpis Nejpozději do pátku 13.11. 20.00 hodin na adresu:
Borůvka – borovnice@centrum.cz, 723 800 629
První VV balíček by byl ve středu 18.11. – drátkovaný vánoční stromek.

Děkujeme a věříme, že se brzy zase potkáme na našich akcích.
Vedoucí a instruktoři PS Kolo Koloveč
Martina Bozděchová, Magdalena Hergetová

Příspěvek byl publikován v rubrice Nové. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.